Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
de Module van 640x512 12μM Uncooled Thermal Imaging voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR Ongekoelde 640x512 12μM Thermal Imaging Module voor Persoonlijke Nachtvisie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera met VPC/USB3.0/GigE/Cameralink Extension Components
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Typisch NETD: | < 40mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Lichte integrale roterende Stirling cryocooler 750 mW voor gekoelde infrarooddetectoren
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
EO-IR Systems Geïntegreerde LWIR gekoelde infrarooddetector 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
320x256/30μm MWIR-gekoelde thermische beelddetector met 10mK NETD voor optische gasbeeldvorming
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
25mm Lens Gekoelde Infrarood Cameramodule met 320x256 Resolutie en 20mK NETD voor Optische Gasbeeldvorming en Gaslekdetectie
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
Hoge Resolutiefpa Ongekoelde IRL Detector 640x512 12μm voor Thermische Nachtvisie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelgrootte: | 12μm |
| Pakket: | Wafelniveau verpakking |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Infrarooddetector met 10mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Pixelgrootte: | 30μm |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
LS734 Lineaire Stirling Cryokoeler voor koeling MCT gekoelde infrarooddetector
| Gewicht: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Type: | Lineaire Stirling cryocooler |
| MTTF: | ≥20000 uur |

