Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lange Golf 640x512 12μm Ongekoelde Thermische Camerakern voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024/12μm Ongekoelde Infrarode Module voor ultra Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Mini Uncooled Infrared Detectors 400x300/12μm
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Type: | Microbolometer |
640x512 15µm Gekoelde Camera Modules RS058 T2SL LWIR Camera Core
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
High Definition Uncooled VOx Thermal Imaging Module voor industriële thermografie
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Compacte LWIR thermische beeldvorming module TWIN612 voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Hooggevoelige afgekoelde infrarooddetectoren met RS058 cryocooler
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Lange golflengte: | 7,7~9,5 (LW) |
3 Kern van de aslwir de Thermische Camera met 8~14μM Spectral Range For Robots
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

