Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Versneller voor 320x25 30μm Gekoelde Infrarode de Detector Snelle Integratie van MCT MWIR
| Oplossing: | 320x256 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
400mW RS046 Integraal Roterend Stirling Cryocooler voor Gekoelde Infrarode Detectors
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| Stabiel stroomverbruik: | <3,2 W (130 mW bij 100 K bij 20 ℃) |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR gekoelde optische gas-imaging module met 10mK NETD voor gaslekken detectie
| Koeltijd (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Pixelgrootte: | 30μm |
20mK NETD Optische Gasbeeldvormingsdetector met 320x256 Resolutie en 10,3-10,9μm Spectraal Bereik
| *MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
640x512 15μm Gekoelde de Module Snelle Integratie Goedgekeurde RoHS van MCT MWIR
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
Geïntegreerde het Dewarvat Koelere Assemblage van RS079 bouwde de 750mW Aandrijvingselektronika in
| Koelvermogen: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
de Detectorsensor van 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Resolutie: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60Hz |
| Grootte: | 23x13x7.32mm |
RS046H spleet Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Koelvermogen: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <3,5 W (130 mW bij 100 K bij 20 °C) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
Geïntegreerde het Dewarvat Koelere Assemblage Gespleten Roterend Stirling Cryocooler van RS046H 400mW
| Koelvermogen: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabiel stroomverbruik: | <3,5 W (130 mW bij 100 K bij 20 °C) |
| Werktemperatuur: | -45℃~+85℃ |
De Gekoelde IRL Detector van HD 1280x1024 12μm
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectrale Waaier: | 3.7~4.8μm mw |

