Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Verbeterde Duidelijkheid en Precisiehd 1280x1024 Thermische Camerakern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PLUG1212 de ongekoelde Module van HD LWIR 1280x1024/12μm voor ultra Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
320x256/30μm Gekoelde MWIR Thermische Beelddetector met 10mK NETD voor VOC's Gaslekdetectie
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Pixelgrootte: | 30μm |
TWIN612 de Scherpe & Duidelijke Beelden van de thermische Weergavemodule met de Nauwkeurigheid van ±2℃ of van ±2%
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule van VOx met Nauwkeurigheid Op hoge temperatuur ±2℃
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische camera kern 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |
256×192/12μm resolutie Plug-in thermische camera met USB2.0-interface en focusvrij ontwerp
| Resolutie infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~+550℃ |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
MCT MWIR Gekoelde Thermische Module 15μm 640x512 voor Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
Compacte de Thermische Weergavemodule TWIN612 van LWIR met Lage Machtsconsumptie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

