Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Duidelijke van de Weergavehommel Thermische Ongekoelde LWIR de Camerakern van de de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Thermische Cameramodule Ongekoelde 256x192/12μm voor de Camera van de Nachtvisie
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Resolutie: | 256x192/12μm |
PLUG612 Thermische camera-module Onverkoeld VOx LWIR 640x512/12μm voor bewakingscamera
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
400x300 17μm Infrarode Thermische Cameramodule met Temperatuurmeting
| Resolutie: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
VOxlwir Koorts die Thermische Camerakern Ongekoelde 400x300 17μm onderzoekt
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm LW |
640x512 15µm Gekoelde Camera Modules RS058 T2SL LWIR Camera Core
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
de Kern van 640x512 12µM Uncooled Thermal Camera voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Stop-r Ongekoelde Radiometrische Infrarode de Cameramodule van LWIR met Thermografie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Ongekoelde Thermische Camera voor Koortsopsporing met LWIR 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Verpakkende Ongekoelde Infrarode de Detectorslwir Industriële IRL Sensor van het wafeltjeniveau
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Maat: | 18x16x2,8mm |

