Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Industriële 1280x1024 12μm Thermische Cameramodule met Hoge Temperatuurbereik
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
384x288 / 17μm Infrarode de Kern Ongekoelde n-Bestuurder van de Cameramodule Reeks voor het Veilige Drijven
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512/12µm Drone Infrarood Camera Module voor Elektriciteitsinspectie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mk |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Infrarode UAV van de Cameramodule 640x512 17μM For Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Verbeterde Duidelijkheid en Precisiehd 1280x1024 Thermische Camerakern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
25mm Lens Gekoelde Infrarood Cameramodule met 320x256 Resolutie en 20mK NETD voor Optische Gasbeeldvorming en Gaslekdetectie
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
LC260 Kleine grootte LWIR-koelingsvrije koortsdetectiecamera kern 256x192/12μm
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
400x300 12μm Thermische Infrarode Detectors Ongekoelde VOx Microbolometer voor Thermografie
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Oplossing: | 400x300 |
1280x1024 12μm de Lange Kern van de Golf Infrarode Camera voor Industriële Temperatuurmeting
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gekoelde MCT-infrarooddetector 320x256 / 30μm voor optische gasbeelden
| Resolution: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spectral Range: | 3.7~4.8μm MW |

