Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Infrarode Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera Antiglans met Intelligent Alarm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PLUG612R de ongekoelde Kern van de Hommel Thermische Camera voor Brandbestrijdingsrescuse
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM IRL Opsporing van de de Modulelange afstand van de Hoge Resolutie de Thermische Camera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
12μm 1280x1024 Ongekoelde Thermische de Module Hoge Gevoeligheid van de Camerasensor
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Vanadiumoxide thermische camera module 640x512 12µm voor UAV en drone
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde 640x512 Thermische Camera Module 12µm Typische NETD 40mK Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Thermische Resolutie van de Camerakern 640x512 voor Openlucht Dierlijke Observatie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Volledig Geoptimaliseerde Ongekoelde Microbolometer de Cameradetector 256x192/12μm van ruilmiddel-C
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Type: | Microbolometer |
Thermische camera-module voor het screenen van verhoogde huidtemperatuur 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PAL/NTSC ongekoelde Thermische Camerakern met het Voortdurende Gezoem van 1~8X
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |

