Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
VOx Thermische Camera voor Koortsopsporing, LWIR-Camerakern 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR 640x512 12μM Thermal Camera Core voor Thermografie
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
9,1 mm 30 Hz LWIR 640x512 12 µm Infrarood Camera Module Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR-drone thermische camera 640x512 12μm voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Visie van de de Camerakern 640x512 12μM For Personal Night van LWIR de Ongekoelde Thermische
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met optionele lens
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
RS058 Cryocooler koelde Thermische Cameramodule T2SL LWIR 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
LWIR 320x256/30μm Gekoelde Infrarood Camerakern met 20mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera met VPC/USB3.0/GigE/Cameralink Extension Components
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Typisch NETD: | < 40mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
LWIR-thermische camera-module voor koortsscreening 400x300/17μm voor medische diagnose
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

