Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
LWIR VOx Microbolometer Onverkoelde infrarooddetector 400x300/12μm voor thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Radiometrische VOx-thermische camera-module Niet afgekoeld 640X512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Kern van de de Reeks de Ongekoelde Infrarode die Camera van de MegaPixelstop in Complexe Milieu's wordt gebruikt
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512 12μm Infrarode Thermische Cameramodule PLUG612R LWIR voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Snelle integratie IR-gekoelde cameramodules EYAS1212 megapixel 149x58,5x71mm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Thermische camera kern 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Geoptimaliseerde Thermische de Cameramodule van ruilmiddel-C iLC212 met 3.2mm Lens
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De stabiele Kern Ongekoelde 640x512/17μm van de Prestaties Thermische Camera
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 44,5 x 44,5 x 33,6 mm |
Mini-thermische camera Core Onverkoelde FPA-infraroodcameramodule 256x192/12μm met thermografie
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Camerakern van Microbolometer voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

