Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Lichtgewicht Ongekoelde Infrarode Detectors 256x192 12μm voor Infrarode Weergave
| Oplossing: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |
| Maat: | 23x13x7,32mm |
De Ongekoelde Infrarode Detectors 256x192 12μm van Voxmicrobolometer voor Thermische Camera's
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |
| Maat: | 23x13x7,32mm |
30mK ongekoelde Infrarode Detectors 50Hz 60Hz voor Veiligheid/Controle
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PLUG1212 hoge Stabiliteits1280x1024 Ongekoelde Infrarode Module voor Voorwaarden Voor alle weersomstandigheden
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Type II Superlattice Gekoelde Infrarode Detectors Lange Golf 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
Hooggevoelige afgekoelde infrarooddetectoren met RS058 cryocooler
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Lange golflengte: | 7,7~9,5 (LW) |
15μM 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector voor Ver Controlesysteem
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
iMC212 Ongekoelde Infraroodmodule met 256x192 Resolutie en 300mW Stroomverbruik voor Integratie in Mobiele Apparaten
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR Focal Plane Array |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode Detector met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
LS734 Lineaire Stirling Cryokoeler voor koeling MCT gekoelde infrarooddetector
| Gewicht: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Type: | Lineaire Stirling cryocooler |
| MTTF: | ≥20000 uur |

