Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
De Thermische Weergavekern van LWIR 640X512/12μm voor Duidelijke Weergave & AIoT-Toepassing
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
De Thermische die Weergavemodule 640x512 van LWIR VOx in Infrarode Camera wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
OEM Kleine grootte ongekoelde LWIR-thermische beeldkern 256x192/12μm
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Draagbare ongekoelde thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie en 12μm pixelgrootte voor thermografie
| Toepassingen: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
|---|---|
| Type: | Ongekoelde LWIR thermische camera |
| Infrarooddetector: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
640x512 / 12μm LWIR Thermische Module Ongekoelde Veelvoudige Standaardinterfaces
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 256x192 12μM For Smart Home van LWIR
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 van RS232 LWIR voor Veiligheid Controle
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De duidelijke Kern van de Thermische Weergavelwir Camera met 640x512 12μM Infrared Detectors
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR Thermische Cameramodule met 256×192 Resolutie en 12μm Pixelgrootte
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Thermische camera voor koortsdetectie, ongekoelde LWIR thermische module 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

