Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Lichtgewicht Thermische de Camerakern van LWIR met de Ongekoelde Infrarode Detectors van 640x512
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512 Thermal Imaging Module geïntegreerd in drones voor controle
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Type: | Thermische camera voor drone |
| NETD: | ≤40mK |
Module van de stralings de Vrije Infrarode Camera voor Medisch Thermisch Beeldonderzoek
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Onverkoelde VOx FPA-microbolometer-thermische beeldvormingsmodule met 120×90 resolutie en 12μm pixeldimension
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
Infrarode Thermische Weergavemodule 384x288 17um in Medische Diagnose
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
PLUG617 LWIR thermische beveiligingscameramodule met een resolutie van 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Hoge resolutie LWIR-thermische bewakingscameramodule Niet afgekoeld < 30mK NETD
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Ongekoelde Micro- LWIR Thermische Camerakern 256x192 12μM With 3.2mm Lens
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 700mW |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Micro- LWIR Thermische Camerakern 256x192 12μM With 3.2mm Lens
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

