Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Ongekoelde LWIR thermische beeldvormingsmodule 400x300/17um met thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR thermische nachtzichtcamera 384x288 17μm thermische camerakern
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR de Thermische Weergavemodule 640x512 12μM van ruilmiddel-c
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
1280x1024 Niet-gekoelde LWIR-warmtebeeldmodule voor bewakingscamera's
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Compacte LWIR thermische beeldvorming module TWIN612 voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Compacte de Camerakern 640x512 12μm van de Ontwerp Ongekoelde LWIR Thermische Weergave
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Kern van de de Thermische Weergavecamera van LWIR met 25Hz/30Hz-Kader Rate For ADAS
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische infraroodbewakingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Onverkoelde LWIR 1280x1024 thermische camera module voor thermische beveiligingscamera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Ongekoelde LWIR 640x512 12μM Thermal Imaging Module voor Brandbestrijdingsredding
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |

