Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Onverkoelde LWIR-infraroodcamera kern 256x192 12μm + 3,2 mm lens voor beveiligingscamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische de Camerakern 640x512/12μm van HD LWIR voor de Inspectie van de Elektriciteitsmacht
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
400x300 17μm de Thermische Kern van de Veiligheidscamera met de Ongekoelde Infrarode Detector van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
De ongekoelde Module van LWIR 256x192/12μM Thermal Security Camera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Gewicht: | 8.9g±0.5g (met inbegrip van 3.2mm lens) |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Handmatig scherpstellen 640x512 Resolutie Microbolometer Onverkoelde thermische beeldvorming module
| Typisch NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
Ongekoelde LWIR Mini Camera Module 256x192 voor de Camera van het Thermische Weergavetoezicht
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 70mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Drones Ongekoelde LWIR Thermische Module Met 640x512 12µm VOx Microbolometer
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 400x300 17μM van LWIR voor de Bouw van Inspectie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
De flexibele Ongekoelde Thermische Module van de Veiligheidscamera met LWIR 640x512 12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat: | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
Thermische de Camerakern Ongekoelde 400x300 van LWIR voor de Bouw van HVAC-Veiligheid
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

