Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Thermische de Cameramodule Ongekoelde horizontaal 30mK van LWIR voor ADAS
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 400x300 60Hz van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 van RS232 LWIR voor Veiligheid Controle
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoeld LWIR-de Kern640x512/17μm Sterk Milieuaanpassingsvermogen van de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische de Cameramodule van 1280x1024 LWIR met 30mm - 180mm Zoomlens
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
De ceramische Kern 384x288 12μM van de Pakket Ongekoelde LWIR Thermische Camera
| Resolutie: | 384X288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
9,1 mm 30 Hz LWIR 640x512 12 µm Infrarood Camera Module Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Compacte Thermische de Cameramodule 640x512 12μM For Intelligent Hardware van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Keramisch verpakte LWIR thermische module voor scherpe en heldere beeldvorming & hoge nauwkeurigheid temperatuurmeting
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

