Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
iMC112 Infraroodcameramodule met 120×90/12μm Wafer-level Uncooled FPA Microbolometer
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| Resoute: | 120×90/12μm |
| Detectortype: | Ongekoelde FPA microbolometer |
Ongekoelde de Thermische Weergavedetector 8~14μm van FPA voor ADAS
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Mid Wave Cooled 320x256/30μm OGI Thermal Camera Detector voor het visualiseren van VOC's
| Cryo-koeler: | RS058I/LS713/LS734 |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
Ongekoelde Infrarode UAV van de Cameramodule 640x512 17μM For Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Lineaire Thermische de Camerakern Ongekoelde 400x300 50Hz van LWIR
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Thermische de Cameramodule Ongekoelde horizontaal 30mK van LWIR voor ADAS
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 400x300 60Hz van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Compacte Thermische de Cameramodule 640x512 12μM For Intelligent Hardware van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
25mm Lens Ongekoelde LWIR Thermische Module 640x512 12μM For Outdoor Detection
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
15μm 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector met RS058 Integraal Stirling Cooler
| Oplossing: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

