Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
De gekoelde Thermische Kern 1280x1024 12μM High Thermal Sensitivity van de Modulecamera
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
50pin de UREN zetten de Ongekoelde Kern van de Thermische Weergavecamera voor Dierlijke Observatie om
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
25mm Lens Gekoelde Infrarood Cameramodule met 320x256 Resolutie en 20mK NETD voor Optische Gasbeeldvorming en Gaslekdetectie
| Oplossing: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
15 μm 640x512 MCT MWIR gekoelde thermische module met geïntegreerde Dewar koeler assemblage
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
HD LWIR koelde Thermische Camerakern 640x512 voor Lange afstandveiligheid Controle
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
Ongekoelde Infrarode de Camerakern 640x512/12µM van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR 640x512 12μM Thermal Imaging Module voor Brandbestrijdingsredding
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
PLUG1212 de ongekoelde Module van HD LWIR 1280x1024/12μm voor ultra Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PLUG617 ongekoelde Thermische Module met de Infrarode Detector van LWIR 640x512/17μm
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |

