Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Mini-thermische camera Core Onverkoelde FPA-infraroodcameramodule 256x192/12μm met thermografie
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Vanadiumoxide thermische camera module 640x512 12µm voor UAV en drone
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde 640x512 Thermische Camera Module 12µm Typische NETD 40mK Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Industriële 1280x1024 12μm Thermische Cameramodule met Hoge Temperatuurbereik
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM IRL Opsporing van de de Modulelange afstand van de Hoge Resolutie de Thermische Camera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512/12µm Drone Infrarood Camera Module voor Elektriciteitsinspectie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mk |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische camera-module voor het screenen van verhoogde huidtemperatuur 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
384x288 / 17μm Infrarode de Kern Ongekoelde n-Bestuurder van de Cameramodule Reeks voor het Veilige Drijven
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR thermische camera kern met vaste scherpstelling Athermal Lens 19mm/24mm
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Vaste scherpstelling Athermal: | 19mm/24mm |
RS058 Cryocooler koelde Thermische Cameramodule T2SL LWIR 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |

