Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
LWIR ongekoelde thermische beeldvorming module 640x512/12μm met hoge thermische gevoeligheid
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-thermische camera-module voor koortsscreening 400x300/17μm voor medische diagnose
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde van de de Camerakern 0.8W van LWIR Thermische de Machtsconsumptie 640x512
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR de Thermische Weergavemodule 640x512 12μM van ruilmiddel-c
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Snelle integratie IR-gekoelde cameramodules EYAS1212 megapixel 149x58,5x71mm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Gedistilleerde MWIR thermische camera kern 640x512 15μm voor langeafstandsbewaking
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
iLC212 miniatuur Ongekoelde LWIR 256x192 12μm Thermische Camerakern voor Toezicht
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 700mW |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 640x512 17μM For Firefighting en Redding van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
MegaPixel ongekoelde LWIR thermische camerakern 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Kleine grootte ongekoelde LWIR-thermische beeldkern 256x192/12μm
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

