Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Ongekoelde LWIR 640x512 12μM Thermal Camera Core voor Thermografie
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
De Thermische Module van LWIR met 640x512-Resolutie Ongekoelde Infrarode Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Thermische Weergavekern van LWIR 640X512/12μm voor Duidelijke Weergave & AIoT-Toepassing
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
1280x1024 Niet-gekoelde LWIR-warmtebeeldmodule voor bewakingscamera's
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lichte & Flexibele Ongekoelde Thermische Module met Infrarode de Detectorsensor van LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Grootte (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
De hoge Kern Ongekoelde NETD 30mk 8~14μm van de Gevoeligheidslwir Thermische Camera
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
De Thermische die Weergavemodule 640x512 van LWIR VOx in Infrarode Camera wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Weergavemodule 256x192/12μm voor Veiligheidscamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Module van de resolutie1280x1024 Thermische Weergave met 30 - 180mm Zoomlens
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Framesnelheid: | 25Hz |

