Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Lineaire Thermische de Camerakern Ongekoelde 400x300 50Hz van LWIR
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Compacte de Thermische Weergavemodule TWIN612 van LWIR met Lage Machtsconsumptie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR Uncooled Infrarood Camera Core 1280x1024/12μm met heldere thermische beeldvorming
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
| NETD: | <30 mK |
LWIR Thermische Cameramodule Met Temperatuurmeetbereik van -20℃~150℃/0~550℃
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512 15µm Gekoelde Camera Modules RS058 T2SL LWIR Camera Core
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
Thermische de Cameramodule van de MUNTSTUKreeks met de Ongekoelde Infrarode Detector 400x300/17μm van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| Materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
Duidelijke van de Weergavehommel Thermische Ongekoelde LWIR de Camerakern van de de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
25mm Lens Ongekoelde LWIR Thermische Module 640x512 12μM For Outdoor Detection
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Thermische Cameramodule Ongekoelde 256x192/12μm voor de Camera van de Nachtvisie
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Resolutie: | 256x192/12μm |

