Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
LWIR thermische nachtzichtcamera 384x288 17μm thermische camerakern
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lichtgewicht Thermische de Camerakern van LWIR met de Ongekoelde Infrarode Detectors van 640x512
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Koelde de Thermische de Camerakern LWIR van GAVIN615L T2SL de Thermische Module van de Beeldsensor
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Thermische camera voor koortsdetectie, ongekoelde LWIR thermische module 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
120×90 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde LWIR Thermal Camera Module met universele besturingsinterfaces
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
Compacte LWIR thermische beeldvorming module TWIN612 voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Radiometrische VOx-thermische camera-module Niet afgekoeld 640X512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512 12μm Infrarode Thermische Cameramodule PLUG612R LWIR voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Geoptimaliseerde Thermische de Cameramodule van ruilmiddel-C iLC212 met 3.2mm Lens
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192/12μm voor beveiligingscamera's
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

